נכסי נדלן באסנטפה

מחפשים נכס בקפריסין? זה הזמן לחפש נכסים באסנטפה!

האי קפריסין נחשב ליעד נדל”ן נחשק במיוחד עם מגוון רחב של דירות, בתים פרטיים ופרויקטים יוקרתיים על חופי הים היפים של האי. מדינת קפריסין למעשה מחולקת ל-2 חלקים – הצפון והדרום, כאשר החלק הצפוני והדרומי הם אוטונומיות פוליטיות עצמאיות. אזור צפון קפריסין ליעד השקעות משתלם במיוחד בזכות המחירים הזולים, הבירוקרטיה הנוחה יחסית ואפשרויות ההשקעה במבנים חדשים. אחד האזורים היותר מבוקשים באזור הצפוני של קפריסין הוא אסנטפה. אזור אסנטפה הוא ייחודי וכולל צוקים גבוהים ויפים בסמוך לחופי הים התיכון. בחיפוש אחר נכסים באסנטפה, ניתן למצוא פרויקטים יוקרתיים במיוחד עם רמת חיים גבוהה מאוד, הן בבתים פרטיים והן בדירות מגירות בבניינים משותפים.

דירות להשקעה באסנטפה במיקומים מעולים!

אסנטפה הינו כפר קפריסאי אותנטי הנחשב לאחד הפופולריים ביותר בכל אזור צפון קפריסין. המטבע המקומי הוא לירה טורקית חדשה ומחירי המחייה זולים יחסית לדרום קפריסין המתנהל עם מטבע היורו של האיחוד האירופי. היום אפשר למצוא דירות להשקעה באסנטפה בצורה קלה דרך חברה ישראלית המחזיקה באישורים רשמיים לפעילות נדל”ן באזור צפון קפריסין. באמצעות ליווי מקצועי ואפשרויות מגוונות מבחינת השקעה, תהיו בטוחים שתוכלו למצוא את הנכס הטוב יותר עבורכם.

למה להשקיע בבתי נופש באסנטפה?

השקעה בנדל”ן של בתי נופש באסנטפה מאפשר לכם לעשות 2 דברים במקביל – לשכור את בית הנופש לתיירים ולהשתמש בו כבית כאשר אתם מגיעים לנופש באי קפריסין. היום עם הפלטפורמות הפופולריות כמו AIRBNB וקבוצות פייסבוק לסאבלטים, ניתן לנהל נכס גם מרחוק ולהנות מתשואה גבוהה ביחס להשקעה הראשונית שלכם בנכס. עם זאת, חשוב שיהיה לכם ליווי מקצועי הנמצא בקפריסין ומכיר את כל התהליך הבירוקרטי מול הרשויות, בעיקר כאשר מדובר על אזרחים ישראלים.

רכישת נכסים באסנטפה במחירים משתלמים

לקבלת מידע נוסף על נכסים באסנטפה וייעוץ ראשוני בטלפון, צרו קשר עם חברת Seaview Invest & Rest המלווה מאות ישראלים בכל שנה בדרך לרכישה של נכס יד שנייה בצפון קפריסין או נכס בפרויקט הנמצא בבנייה. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף והוא ישמח לסייע לכם בדרך לרכישת הנכס הטוב ביותר בקפריסין המתאים לתקציב שלכם.

seaview

invest & rest

Call Now Button