נדלן בקפריסין

חולמים לגור בקפריסין? רוצים להשקיע בנכס באי?

הרעיון של מגורים באי קפריסין או השקעה בנכס באי גורם לאלפי ישראלים להגיע בכל שנה לאי בחיפוש אחר דירות ובתים להשקעה. המחירים של נדלן בקפריסין עלו בחדות ב-2 העשורים האחרונים אך עדיין אפשר למצוא מחירים שלא תוכלו למצוא בישראל, בעיקר כאשר מדובר על נכסים הקרובים מרחק הליכה לחופים המדהימים והמרהיבים של האי. אז למה כדאי לחפש נכס באי ואיך מתחילים תהליך של עסקת רכישה של נכס? כל התשובות לשאלות הללו במאמר הבא.

נדלן להשקעה בקפריסין מרחק טיסה קצר מישראל

אחד החששות העיקריים שיש ברכישה של נכס בחו”ל להשקעה הוא המרחק. הידיעה כי הנכס שלכם לא נמצא קרוב אליכם ואין לכם שליטה על מה קורה בנכס, יכולה להרחיק ישראלים רבים מלהשקיע את כספם בנכס בחו”ל. כאשר מדובר על נדלן להשקעה בקפריסין, הכל הופך להיות קל יותר. טיסה לאי קפריסין משדה התעופה בישראל אורכת רק 45 דקות בלבד. זהו יתרון עצום שאין להרבה אפילו להרבה אירופאים המחפשים נכסים להשקעה באי קפריסין. הרגלוציה של תחום הנדל”ן באי קפריסין מאוד התקדמה בשנים האחרונות, מה שמאפשר היום לסגור עסקאות בתהליך יעיל, נוח ובשקיפות מלאה. בשילוב עם מרחק טיסה קצר מישראל, זהו יעד פופולרי מאוד עבור ישראלים המחפשים להשקיע בנדל”ן בחו”ל.

איך מחפשים נדלן בקפריסין מהארץ?

בכדי לחפש נדלן בקפריסין אתם לא צריכים להיות באי עצמו. את החיפוש תוכלו לעשות דרך חברת נדל”ן המבצעת את איתור הנכסים במיוחד עבורכם, על פי סוג הנכס הרצוי לכם. תוכלו לקבל מגוון רחב של אופציות מסוגי נדל”ן שונים, כגון נדל”ן מסחרי, נדל”ן למגורים ופרויקטים הנמצאים בתהליך אישור לקראת בנייה. אם אתם רוצים לעשות את תהליך חיפוש הנכס וסגירת העסקה בצורה מסודרת, מקצועית ובשקיפות מלאה, אנחנו בחברת Seaview Invest & Rest הכתובת שלכם. עם ניסיון בניהול מאות עסקאות באי קפריסין לאורך יותר מ-20 שנה, אנחנו יכולים למצוא עבורכם את הנכס הטוב ביותר עבורכם.

נדלן בקפריסין – איך מתחילים בחיפוש?

אם אתם מעוניינים להתחיל בחיפוש למציאת נדלן בקפריסין, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. אנחנו בחברת Seaview Invest & Rest נשמח לסייע לכם בתהליך מציאת הנכס וסגירת העסקה בהתאמה מדויקת לתקציב שהגדרתם מראש.

seaview

invest & rest

Call Now Button