נדלן באיה נאפה

חולמים לגור בקפריסין? מחפשים נדל”ן להשקעה?

אם החלום שלכם הוא לעבור לגור באי מהמם מול הים או להשקיע בנכס בחו”ל, נדלן באיה נאפה זה בדיוק מה שאתם מחפשים. איה נאפה היא עיירת נופש עם כ-3 אלף תושבים בלבד אך למרות הגודל שלה, היא מוקד תיירות מהמובילים באי קפריסין. באיה נאפה אפשר למצוא מגוון עצום של אטרקציות לצעירים, כגון מועדוני גלישת רוח וסקי מים, פאבים, מועדוני מסיבות ומסעדות מעולות. לעיירה הקטנה הזו מגיעים תיירים מכל העולם ובעיקר ממדינות אירופה הקרות, כגון אנגליה, צרפת ומדינות סקנדינביה. זה המקום למציאת נכס להשכרה לתקופות קצרות ויעד למגורים לטווח הארוך.

איך מוצאים נדלן להשקעה באיה נאפה?

איתור של נדלן להשקעה באיה נאפה יכול להתבצע מבלי שתגיעו לאי קפריסין. האיתור מתבצע לאחר שקבעתם תקציב מוגדר ובחרתם את סוג הנכס שאתם מעוניינים להשקיע בו. לכל סוג נכס יש את היתרונות שלו. לדוגמא, נכס להשכרה לתקופות קצרות בסגנון AirBnb יכול להיות מקור להכנסה גבוהה בתקופות המתויירות ביותר באיה נאפה. לעומת זאת, אם אתם מחפשים נכס להשכרה לתקופות ארוכות, התשואה תהיה ברוב המקרים נמוכה יותר לעומת נכסים להשכרה לתקופות קצרות, אך היא תהיה יציבה ולאורך זמן. ההמלצה היא לקבל ייעוץ מקצועי ממומחים בתחום הנדל”ן באי קפריסין לפני שאתם מתחילים באיתור הנכס.

האם צריך דרכון אירופאי לרכישת הנכס?

אחת השאלות הנשאלות לגבי השקעות נדלן באיה נאפה בפרט ובקפריסין בכלל, היא – האם צריך להיות בעל דרכון אירופאי בכדי לרכוש נכס? מדינת קפריסין שייכת לאיחוד האירופי אך דרכון אירופאי אינו תנאי לרכישת נכס באי. לכן, אתם יכולים להשקיע בנכס באי קפריסין גם אם יש לכם רק דרכון ישראלי. אם אתם מעוניינים להתחיל בתהליך החיפוש אחר נכס בעיירת הנופש איה נאפה, אנחנו בחברת Seaview Invest & Rest הכתובת המקצועית שלכם. עם צוות מומחים בתחום הנדל”ן בקפריסין הפועל באי כבר למעלה מ-20 שנים ברציפות, אנחנו יכולים לקדם אתכם לסגירת העסקה לרכישת נכס באיה נאפה.

מה המחירים של נדלן באיה נאפה?

בכדי לקבל אינדיקציה למחירים של נדלן באיה נאפה, הן למגורים והן להשכרה לטווח ארוך או קצר, התקשרו אלינו עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו בחברת Seaview Invest & Rest נספק לכם את כל המידע הנדרש לכם בכדי לקדם את ההשקעה בנכס באיה נאפה.

seaview

invest & rest

Call Now Button