וילה בקפריסין עם בריכה

חולמים לגור בוילה עם בריכה? אנחנו נגשים לכם את החלום!

קנייה של וילה בישראל דורשת השקעה כלכלית עצומה ובעיקר אם מדובר על וילה עם חצר גדולה המתאימה לבריכה. בשונה מבתים דו משפחתיים, וילה עולה יותר והיא נפרשת על שטח גדול יותר בדרך כלל. אם אתם חולמים לגור בוילה במקום פסטורלי עם חופי ים משגעים, כדאי שתכירו את הוילות בקפריסין. מדינת האי קפריסין משלבת מגוון רחב של בתים ודירות למגורים ולנופש במחירים שלא תמצאו בישראל. באמצעות ליווי מקצועי למציאת וילה בקפריסין עם בריכה, תוכלו למצוא את בית החלומות שלכם במחיר נוח ובתהליך בירוקרטי מסודר מול הרשויות המקומיות.

וילות עם בריכה בקפריסין בצפון

האי קפריסין מחולק מבחינה פוליטית מדינית לצפון ודרום כבר משנת 1983, שנה בה בוצעה השתלטות של כוחות טורקיים על צפון האי. קפריסין הטורקית היא קטנה יותר מדרום קפריסין הן מבחינת השטח והן מבחינת האוכלוסיה, אך עם זאת היא מציעה מחירים זולים במיוחד לוילות עם בריכה בקפריסין ואפשרויות נדל”ן רבות בפרויקטים חדשים הנמצאים בתהליכי תכנון ובנייה. האי קפריסין מציע לכם 340 ימי תיירות בשנה עם מזג אוויר מושלם לנופש או למגורים. רבים מהישראלים הרוכשים וילות או דירות באי קפריסין, משכירים את הנכסים שלהם לתקופות קצרות ונהנים מבית נופש למספר חודשים בכל שנה.

איך רוכשים נכס באי קפריסין?

רכישת וילה בקפריסין עם בריכה דורשת קודם כל היכרות עם שוק הנדל”ן המקומי. בדומה לכל שוק נדל”ן במדינה אחרת, יש את עניין המיסוי והעברת בעלות של הנכס על שמכם. האי קפריסין נחשב לאי של יציבות פוליטית כבר הרבה שנים ולכן רכישה של נכס באי נחשבת להשקעה משתלמת לטווח הארוך. הביקוש לנכסים באי קפריסין, הן בצד הטורקי והן בצד היווני הוא בצמיחה אך עם זאת מחירי הנכסים עדיין נמוכים ביחס לישראל ולמדינות אחרות כמו יוון ומדינות נוספות ביבשת אירופה.

מציאת וילה בקפריסין עם בריכה

לקבלת ליווי מקצועי למציאת וילה בקפריסין עם בריכה באזורי הביקוש הטובים ביותר של האי קפריסין, צרו קשר עם חברת Seaview Invest & Rest הנחשבת לאחרת החברות המובילות בתחום הנדל”ן בקפריסין, עם מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום בליווי מאות לקוחות ישראלים בתהליך רכישת נכס באי.

seaview

invest & rest

Call Now Button