השקעות נדל”ן בקפריסין הדרומית

טיילתם בקפריסין היוונית וחולמים לגור שם? יש לנו פתרון בשבילכם!

קפריסין הדרומית היא אוטונומיה עצמאית החברה באיחוד האירופאי כבר משנת 2004. היא נקראת גם קפריסין היוונית ולמעשה כוללת אוכלוסייה גדולה הנחשבת ליוונית במקור. זהו אחד מיעדי התיירות הגדולים ביותר אזור הים התיכון עם חופים מרהיבים ומאות בתי מלון גדולים ומרווחים. בחיפוש אחר השקעות בנדל”ן בחו”ל, השקעות נדל”ן בקפריסין הדרומית הם פתרון מצוין מכיוון שהאי קרוב מאוד לישראל, מרחק 40 דקות טיסה מהארץ. בנוסף לכך, לעומת המחירים של הנדל”ן בישראל, מחירי הנדל”ן בקפריסין נחשבים לנמוכים יותר ויש מגוון רחב יותר של פרויקטים חדשים במפרט יוקרתי, עם אפשרויות להפוך כל דירה לדירת נופש מהממת.

וילות בקפריסין הדרומית עם בריכה

חולמים לגור בוילה עם בריכה פרטית? לא רואים איך אתם מצליחים לעשות זאת בישראל? בקפריסין הדרומית זה בהחלט אפשרי. עם השקעה נכונה וחיפוש אחר וילות בקפריסין הדרומית יד שנייה, ניתן למצוא מחירים נמוכים באופן משמעותי מישראל. עם זאת, חשוב לדעת שיש מיסוי ויש תהליך בירוקרטי שצריך לעבור, בעיקר אם אין לכם דרכון של האיחוד האירופאי. לכן, מומלץ לעבור את כל התהליך יחד עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום ולקדם את תהליך מציאת הנכס לאחר בדיקה מעמיקה של הנכס והזמינות שלו למכירה.

להשקיע נכון במדינת תיירות מובהקת

בשונה ממדינת ישראל הנחשבת למדינת תיירות עם חוסר יציבות במספר התיירים הנכנסים כל שנה, בין אם זה בעקבות אירועים פוליטיים ובין אם זה בעקבות אירועים ביטחוניים, האי קפריסין נחשב ליציב פוליטית כבר עשרות שנים. בשנת 1983 צפון קפריסין נפרד באופן רשמי מדרום האי אך היחסים בין הצדדים לא הגיעו לכדי עימות ביטחוני. היום אפשר למצוא השקעות נדל”ן בקפריסין הדרומית עם תשואה משתלמת וידיעה כי המדינה נחשבת ליציבה פוליטית וכלכלית, עם תיירות נכנסת בכל שנה ומזג אוויר מושלם לתיירות 340 ימים בשנה.

מציאת השקעות נדל”ן בקפריסין הדרומית

לקבלת פרטים נוספים על תהליך מציאת השקעות נדל”ן בקפריסין הדרומית, צרו קשר עם חברת Seaview Invest & Rest המציעה לכם ליווי מלא לחיפוש אחר דירות או וילות באזור קפריסין היוונית. צוות החברה ישמח לתאם לכם ביקור בנכסים בדרום האי דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר.

seaview

invest & rest

Call Now Button