דירות להשקעה בגירנה

ליווי מקצועי למציאת דירה בקפריסין בגירנה

העיירה גירנה (נקראת גם קירניה) נחשבת לייחודית בנוף המקומי של קפריסין והיא ממוקמת בחוף הצפוני של האי ובעלת נמל ציורי ומרשים. העיירה בעלת היסטוריה ייחודית לאי קפריסין של אלפי שנים ומציעה אזורי תיירות היסטוריים לצד אזורי תיירות מודרניים לצד חופי הים של המקום. אם אתם מחפשים מקום להשקיע בו באי קפריסין, כדאי לכם לחפש דירה בקפריסין בגירנה ובדרך זו גם להכיר את האזור המיוחד והיפה הזה הממוקם בצפון הטורקי של קפריסין.

דירות למכירה בקפריסין הטורקית בגירנה

בשונה מהאזור הדרומי של האי קפריסין, האזור הצפוני אינו משתמש במטבע היורו אלא במטבע הלירה הטורקית. זו גם הסיבה שדירות למכירה בקפריסין הטורקית בגירנה יהיו ברוב המקרים זולות יותר ביחס לדירות באותו מפרט באזור הדרומי של האי. צפון קפריסין אי אוטונומיה עצמאית כבר משנת 1983 בתמיכה מובהקת של הממשלה הטורקית. באזור אפשר למצוא שווקים מקומיים אותנטיים ומיוחדים ומגוון רחב של אטרקציות תיירותיות, עם מזג אוויר ייחודי המתאים לתיירות כמעט בכל ימות השנה.

נכסים בגירנה – 40 דקות מישראל

היתרון הגדול ביותר של השקעה בנכסים בגירנה בפרט ובצפון קפריסין בכלל, הוא המרחק הקצר מישראל – 40 דקות טיסה בלבד מהארץ. המרחק מאפשר לכם לנהל את הנכס בצורה קלה יותר, להשתמש בו לצורכי נופש לכם ולבני המשפחה ולחפש השקעות נוספות בעתיד באותו אזור. גם אם אתם לא מומחים בנדל”ן ואין לכם ידע לגבי מיסוי מקומי בקפריסין, תוכלו לסגור עסקאות בתהליך יעיל ומסודר וזאת באמצעות ליווי מקצועי של חברה המחזיקה אישורים רשמיים לניהול עסקאות נדל”ן בקפריסין. השקעה נכונה באזורים מבוקשים, תאפשר לכם להגיע לתשואה גבוהה בטווח הארוך ולאפשר לכם להחזיק בבית נופש אשר יכול לשמש אתכם למעשה לכל החיים, באחד מהמקומות התיירותיים ביותר לחופי המזרח התיכון.

השקעה בדירה בקפריסין בגירנה

לקבלת פרטים נוספים על השקעה בדירה בקפריסין בגירנה, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא לפנות לחברת Seaview Invest & Rest המציעה לכם ליווי מלא לסגירת עסקת נדל”ן באחד האזורים היפים והמיוחדים ביותר של צפון האי קפריסין. עם צוות מיומן ומנוסה, תוכלו להיות בטוחים שתמצאו את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

seaview

invest & rest

Call Now Button