דירה בלימסול

איפה אפשר למצוא נכסים להשקעה בקפריסין היוונית?

האי קפריסין מחולק לאזור טורקי ואזור יווני ואפשר למצוא נכסים להשקעה ב-2 האזורים של האי מכיוון שכל האי הוא למעשה מוקד תיירותי פופולרי בין לאומי. האזור היווני הוא האזור הדרומי של האי, בו נמצאת העיר השנייה בגודלה באי קפריסין – העיר לימסול. האקלים בלימסול הוא טרופי ים תיכוני והעיר לימסול שוכנת לאורך רצועת חוף יפהפיה עם תיירות ענפה לאורך כל השנה. אם אתם מחפשים נכס להשקעה באי קפריסין או נכס למגורים, כדאי לכם לחפש דירה בלימסול. כיום ישנם מגוון רחב של פרויקטים של בנייה חדשה ואפשרויות לרכישה של נכסים קיימים במחירים משתלמים במיוחד.

האם ישראלים יכולים לרכוש דירות בלימסול?

קפריסין מאפשרת לזרים לקנות נכסים באי ולכן זהו יעד פופולרי להשקעות נדל”ן עבור משקיעים ממדינות רבות. הבירוקרטיה בתהליך רכישות דירות בלימסול או בכל עיר אחרת באי יכולה להיות מורכבת ומתישה ולכן ההמלצה היא לעשות את כל תהליך רכישת הנכס דרך חברת תיווך נדל”ן שתלווה אתכם לאורך כל התהליך. אחד הדברים החשובים בתהליך רכישת הנכס, הוא להכיר את עלויות העסקה ואת אפשרויות קבלת אזרחות ותושבות באי. את כל המידע תוכלו לקבל באמצעות הליווי המקצועי של חברת נדל”ן המתמחה בנכסים בקפריסין.

וילות בלימסול ובתי יוקרה

בעיר לימסול אפשר למצוא את כל סוגי הנדל”ן שרק אפשר לחשוב עליו, החל מדירות קטנות להשכרה לתקופות קצרות ועד לנכסים מסחריים ובתי יוקרה. אם אתם מעוניינים למצוא וילות בלימסול בעיצובים יוקרתיים ובמפרט גבוה, תוכלו למצוא אותן במיקומים נהדרים, קרוב לים ולכל מה שקורה בעיר. אם אתם רוצים להתחיל כבר בתהליך החיפוש, אנחנו בחברת Seaview Invest & Rest נשמח לסייע לכם למצוא את בית החלומות שלכם באחד האזורים היפים ביותר באי קפריסין. מלבד אטרקציות תיירות פופולריות, בעיר לימסול תוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים, ממרפאות ורופאים מכל התחומים ועד סופר מרקטים וחנויות של כל הרשתות הגדולות בעולם.

ליווי מקצועי לרכישת דירה בלימסול

תהליך ליווי לרכישה של דירה בלימסול מתחיל כאן באתר עם הצוות המקצועי שלנו אשר ילווה אתכם עד למציאת הדירה או הבית בלימסול המתאימים ביותר לכם. התקשרו אלינו למספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בחברת Seaview Invest & Rest נעזור לכם לקדם את תהליך ההשקעה בנכס בעיר לימסול כבר עכשיו.

seaview

invest & rest

Call Now Button